Hotforex Benefits
Ana Sayfa LR TRADE IQ Optionda Yeni “Position top-up” Seçeneyi

IQ Optionda Yeni “Position top-up” Seçeneyi

0
0
position top-up
position top-up

IQ Option`da Yeni Position top-up Seçeneyi

IQ Option platformuna position top-up olarak adlandırılan yeni bir özellik geldi. Şimdi yatırımcılar % 95 karlılık seviyesinin altına inmiş olsa bile pozisyonunuzu açık tutmak için bakiyelerini kullana bilirler .

Position top-up Seçeneyi nedir?

Kayıp pozisyonunu tutmak akıllıca bir karar gibi gelmiyor mu, ya da değil mi? Kar yapmak yerine, yatırımlarınızı tüketmeye başlayacak yalnış karar verdiyiniz bir pozisyon açtığınızı hayal edin. Pozisyon tamamlanmadan, yatırılan miktarın % 95’ini kaybettiğinizde pozisyon otomatik olarak kapanacaktır. Bu yeni özellik gelene kadar bu durumdan kaçış yokdu ve işlemimiz zararla panıyordu.

Mevcut bu yeni position top-up seçeneyi ile bu gibi durumlarda bakiyenizi kullanarak işlemin zararla kapanmasını engelleyib, piyasanın geri dönüşünü bekleye ve kayıplarınızı karşılayacak bir şans elde ede bilirsiniz.

Ne zaman kullanılmalı?

Bu özelliği kullanırken zamanlama ve sezgi çok önemlidir. Pozisyonun tamamlanması için yatırımcı, trendin tersine çevrilmesinin hemen köşede olduğundan emin olmalıdır. Aksi takdirde daha da kaybedecektir. Özelliği etkinleştirmek için doğru anı seçmek de önemlidir.

Nasıl başvurulur?

Açmış olduğunuz işlem “% 95” eşiğine yaklaşmaya başladığında, ekranın sağ tarafındaki ‘Otomatik Kapanış’ bölümüne tıklayın, “Pozisyonu açık tutmak için dengeyi kullan” kutusunu işaretleyin ve yeni kayıp miktarını belirtin.  ‘Position top-up’ özelliği olmadan bu değerin −% 95’i geçemeyeceğini unutmayın. Bununla birlikte, özellik aktif olduğunda, neredeyse herhangi bir miktar girebilirsiniz. Dikkat edin, ‘Ne zaman kayıp…’ alanını boş bırakırsanız, hesabınızın tamamı risk altında olabilir!

Daha geniş bilgi için ve bu yeni seçeneye alışmak için demo hesab kullanmanızı tovsiye ediyoruz. IQ Option`da yatırım yapmaya başlamak için hemen altdakı kayıt ol butonuna tıklayar bir hesab oluşdurun ve anında işlem yapmaya başlayın.

 

NOT: Bu makale bir yatırım tavsiyesi değildir. Tarihsel fiyat hareketlerine veya seviyelerine yapılan göndermeler bilgilendirme amaçlıdır ve harici analizlere dayanmaktadır ve bu tür hareketlerin veya seviyelerin gelecekte yeniden ortaya çıkacağını garanti etmiyoruz.

GENEL RİSK UYARISI

Bu web sitesi tarafından sağlanan mali hizmetler yüksek bir risk taşır ve tüm fonlarınızın kaybına neden olabilir. Asla kaybetmeyi göze alamayacağınız para yatırım yapmamalısınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin