Exmo Nedir ? Exmo Kiripto Para Borsası

0
0

Exmo Nedir ? Exmo Kiripto Para Borsası

exmo nedir
exmo nedir

Son zamanlar kiripto paralar gitdikce yaygınlaşdı ve her gün bir yeni yeni kiripto para ismi duymaya başladık. Kiripto paraların yaygınlaşmasıyla ve yatırımcılrın bu tür paralara olan ilgilerin artmasiyla kiripto para aliş satışını kolaylaşdıran yeni kripto para borsaları yaranmaya başladı. Bu günki konumuzdada bu kiripto para borsalarından biri dünyaca en yaygın olanı olan Exmo borsasıdır. Artık Exmo nedir sorusuna bir cevabda vermiş olduk. Exmo bir kiripto para borsasıdır.

Exmo dünyada en çok kullanılan ve türkiyedeki yatırımcılarında en çok kullandığı kiripto para borsalarından biridir. Bu borsa kendi çok kolay kullanışlı web sitesi ve güvenliyiyle yatırımcıların en çok tercih etdiyi piyasaya çevrildi. Şu anda 1,5 milyona yakın kullanıcıya sahip bu bitcoin borsası bünyesinde yüzlerce alt coin ile işlem yapma olanağı tanımaktadır ve 2 Milyar $’dan fazla günlük hacme sahipdir. Kullanımı en kolay coin borsası olması nedeniyle Türkler arasında en fazla popüler olan Exmo aynı zamanda hızlı bitcoin transferi yapmak için kullanılıyor. Exmo kiripto para birjasını kullanarak dünyada en yaygın kripto paralar olan bitcoin, Ethereum, Ripple, Dash, Litecoin, Zcash, Monero ve bu gibi onlarca başka kiripto paraları alib sata yada bir cüzdan gibi kullana bilirsiniz.


EXMO affiliate program

Exmo yatırımcılara sunmuş olduğu özellekler ve güvenli kiripto para cüzdanı olmasıyla türk yatırımcılarında en çok kullandığı borsa haline geldi ve hala genişlenmeye devam ediyor. Bu kiripto para borsasının türk yatırımcıları için yalız bir eksik yönü şu anlık türkce dil seçiminin bulunmamasıdır.

EXMO’ ya  Nasıl Kayıt Olunur?

Exmo kiripto para birjasında kayıt işlemide kullanışı gibi çok kolaydır. Exmo’ ya kayıt olmak için internet bağlantısı olan cihazınızdan altdakı kayıt ol butonuna tıklayarak açılan sayfada kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

forex demo
exmo nedir

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin