Bu diğerleri gibi değil | Awesome+ stratejisi

0
0
binomo Awesome+ stratejisi
binomo Awesome+ stratejisi

Fiyat momentumunda nasıl işlem yapılır? İlginç bir strateji Awesome+

Yeni, geleneksel olmayan karlı çözümleri seven yatırımçılar üçün yeni Awesome+ stratejisini geliyor. Awesome+ stratejisi çok kolay ve çok likit varlıklarla ortalama ve volatilitesi yüksek piyasalarda mükemmel çalışır; Başka bir deyişle, hareketliliği ve popülerliği sever. Bunu kullandığınız zaman gerçekten önemli değil, ana şey piyasanın “nefes alması” gerektiğidir.Bu strteji üçün 1 dakikalık zaman aralığı önerilir.

Kullandığımız indekatörler:

Awesome Osilatör

Yatay (göstergede gerekli seviyeleri işaretlemek için)

Şablon nasıl kurulur?

“Awesome Osilatör” ü seçin ve varlığa bağlı olarak gerekli seviyeleri el ile işaretleyin. Bu yanlış sinyalleri ve fiyat hareketinin zayıf sinyallerini kesmeye yardımcı olacakdır.

Burada önemli olan “0,0” gösterge geçiş seviyesini kaçırmamaktır. Bu, girilecek bir sinyalin ilk işaretidir. O zaman yeterli fiyat momentumunu beklemek zorundasınız.

YUKARI İşlem örneyi

  • Awesome Osilatörün sütunu (histogramın yeşil çubuğu), işaretli üst seviyeden geçer.
  • Fiyat tablosunda, iki kırmızı mum çubuğun görünmesini bekleriz: Bu, bir alış işlemine girmek için onay sinyalidir.

Bir sonraki mum çubuğa bir işlem giriyoruz ki bu, önceki maksimumdan biraz daha yüksek veya onunla eşittir. Vade bitim süresi 3-5 dakikadır. Düşük volatilite piyasasında – 10 dakikaya kadar.

AŞAĞI İşlem örneyi

  • Awesome Osilatörün sütunu (histogramın kırmızı çubuğu), işaretli alt seviyeden geçer.
  • İki yeşil mum çubuğun görünmesini bekleriz: Bu, bir aşağı yönlü işleme girmek için onay sinyalidir.

Bir sonraki mum çubuğa, önceki minimum seviyenin biraz altında veya onunla eşit seviyede bir işlem giriyoruz . Vade bitim süresi 3-5 dakikadır. Düşük volatilite piyasasında – 10 dakikaya kadar.

ÖNEMLİ:

  • yanlış sinyalleri filtreledikleri için gösterge üzerindeki seviyelere dikkat edin: fiyat bu seviyelere ulaşıncaya kadar, momentum çok zayıftır ve bir işlemi sonuçlandırmak riskli ola bilir.
  • bir işleme girmek için temel prensip: Göstergeden (işaretli seviyelerin üzerinde) momentumu bekleyin, sonra mum çubuklar üzerindeki momentumla ilgili küçük bir düzeltme yapılmalı ve ancak bundan sonra momentum yönünde bir işlem yapabilirsiniz.;
  • “0,0” seviyesini geçmek yerine, gösterge ona yaklaşabilir ve “geri yükselebilir”. Bu da bir işlem için ön sinyal olarak alınabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her stratejide olduğu gibi bu stratejide de her şeyden önce piyasada haberlerin açıklanmasına dikkat edin. Eyer piyasad önemli veriler açıklanıyarsa kesinlikle bu stratejilr işe yaramaz bu zaman haberler stratejisine uygun işlem yapılmalıdır. Bazende haberler stratejisine uygun yapdığınız analız bu stratejilerlede uyuşa bilir bu zaman işlemiz daha garantili olur. Ayrıca bu stratejiye uygun işlem yapmazdan önce mutlaka cizginin üstünde ve ya aşağı yönlü bir işlemise cizginin altında mum kapanmasını bekliyin.

Bizimle iletisim

Sitemizde yayınlanan stratejiler hakta ve ya başka sizi düşündüren konular hakta bizimle iletişime geçerek daha geniş bilgi edine ve uzman yatırım ekipimizden her konuda yardım ala bilirsiniz, ayrıca LR TRADE ekipimize katılarak tamamen ücretsiz forex sinyallerimizden yararlanarak para kazana bilirsiniz.

email: letifkicanvi@gmail.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin